Hledáme nové kolegy - aktuální pracovní pozice

Správce IT/servisní technik HW a SW

Af Office, s.r.o. je ryze česká společnost působící více jak 14 let na trhu v oblasti poskytování IT služeb firemní klientele. Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni se znalostí správy sítí a operačních programů pro zajištění těchto služeb u našich klientů.

Pracovní náplň:

- Zodpovědnost za IT podporu klientů
- Kooperace s obchodním oddělením
- Správa sítě a klientská řešení na míru pro VIP klientelu

Požadujeme:

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- 3 letou praxi na obdobné pozici
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- schopnost řešit technické problémy
- na úrovni administrátora pokročilou znalost:
- počítačových sítí LAN, WAN, wireless, protokolu TCP/IP
- platformy MS Windows Server (Active Directory, Group Policy, IIS, atd.)
- virtualizační platformy HyperV
- poštovního serveru MS Exchange
- znalost problematiky VPN, PKI
- zkušenosti s návrhem počítačové infrastruktury a serverů

Výhodou:

- schopnost psaní jednoduchých skriptů (VBS, Powershell, BASH)
- znalost Linux serverů (Debian, Ubuntu, CentOS)
- znalost síťových routerů Mikrotik

Nabízíme:

- Zajímavou práci v příjemném kolektivu na HPP
- Odpovídající platové ohodnocení
- Firemní benefity odpovídající pozici

Kontaktní údaje

Kateřina Kratochilová
Mobil: 603 160 674
Pevná linka: 235 362 575
Mail: zamestnani@afoffice.cz

Servisní technik - AV/IT Instalace a realizace audio vizuálních řešení - nastavování a servis audio/video zařízení s vazbou na IT

- realizace na audio vizuálních zařízeních, projektorech, SW - nastavování a servis audio/video zařízení s vazbou na IT
- zodpovědnost za kvalitní a včasné provedení servisní zakázky
- servis/instalace SW pro AV/IT produkty
- instalace a správa aktivních prvků síťové infrastruktury
- vzdálená správa AV/IT a IT produktů
- komunikace  - příprava zakázek a projektů
- zodpovědnost za komunikaci se zákazníkem

Požadujeme:

- vhodné i pro absolventy

Dále požadujeme:

- komunikativní znalost AJ v prostředí IT
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- Zajímavou práci v příjemném kolektivu na HPP
- Odpovídající platové ohodnocení
- Firemní benefity odpovídající pozici