Obchodní partneři

Af Office, s.r.o. - Adobe licencční politika

Nabízíme licence v rámci Adobe licenčního programu a politiky, jsme Adobe EDU partner - více zde : http://www.afoffice.cz/adobe

Af Office, s.r.o. je EPSON Gold Partnerem

Dceřinná společnost japonské SEIKO EPSON CORPORATION patří k čelním dodavatelům výrobků a řešení v oboru tisku a projekční techniky. Široký sortiment výrobků sahá od veškerých tiskových řešení přes interaktivní projekční techniku až k přesným robotům. Společnost Af Office zaručuje maximální podporu těchto produktů.

Společnost Epson je certifikovaná dle norem ISO9001:2000 a ISO14001.

Af Office, s.r.o. je HP Partnerem

Společnost Hewlett-Packard (HP) je předním světovým dodavatelem výrobků, technologií, řešení a služeb v oblasti informačních technologií pro jednotlivce i podniky. Naše společnost patří mezi partnery společnosti HP v České republice a z široké nabídky HP dodává především výrobky pro IT infrastrukturu, tedy například osobní počítače a přístupová zařízení, mobilní počítače, výrobky pro tisk a zobrazování, servery a serverová řešení nebo systémy pro ukládání dat. Tyto produkty využívá Af Office také jako součást svých komplexních řešení u zákazníka.

Af Office, s.r.o. je IBM Partnerem

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě, s více než osmdesátiletou tradicí ve vývoji a inovacích. Převažující činností IBM ČR je prodej širokého spektra IT technologií, tedy všech typů počítačů a serverů, zálohovacích a komunikačních systémů, a to včetně programového vybavení a služeb. K hlavním cílům IBM patří poskytování komplexních služeb systémového integrátora a prosazování výhod elektronického obchodování do každodenního života.

Af Office, s.r.o. je DELL Partnerem

Společnost Dell Inc. je předním světovým dodavatelem výrobků, technologií, řešení a služeb v oblasti informačních technologií pro jednotlivce i podniky. Společnost je výrobcem osobních počítačů, serverů, datových médií, switchu, software a periferií. Tyto produkty využívá Af Office také jako součást svých komplexních řešení u zákazníků jak z business sféry tak i státní správy zejména školství, kde patři k významným dodavatelům.

Af Office, s.r.o. je Microsoft Partnerem

Microsoft Corporation je  společnost zabývající se vývojem, výrobou, licencováním a podporou široké škály produktů a služeb, které jsou spjaté především s počítači. Společnost Af Office se zabívá jak návrhem, tak i samotnou implementací těchto produktu jak pro zákazníky business sféry, tak i státní správy či školství, kde umí nabídnout výhodné školní licence.

Af Office, s.r.o. je významným obchodním partnerem a Servisním střediskem značky LYNX

Počítače LYNX jsou vyráběny ze značkových komponent předních světových výrobců, jsou kompatibilní s běžnými standardy a vyhovují bezpečnostním normám. Tříletá záruční doba pak zbavuje zákazníky starostí po celou dobu morální životnosti počítače.

Vysokou kvalitu počítačů LYNX zajišťuje specializovaný tým odborníků s dlouholetou praxí v tomto segmentu trhu. Počítače LYNX jsou dodávány výhradně autorizovanými partnery, kteří jsou zárukou vysoké odbornosti a spolehlivosti, počítače LYNX jsou certifikovány ISO 9001:2001.

Servisní střediska - Servisní střediska LYNX jsou specializované firmy, které mají zastoupení po celé ČR a zajišťují záruční a pozáruční servis na jakýkoliv výrobek LYNX. Běžná doba vyřízení reklamace v těchto firmách je do pěti pracovních dní. Servisní střediska úzce spolupracují s výrobcem, jak po servisní, tak po technické stránce. Více informací o servisních střediscích a správném postupu při reklamaci vám poskytnou operátoři na lince 844 111 162.